HELLENIC UNIQUE HAIR ACADEMY

RRETH NESH

Hellenic Unique Hair Academy me hyrjen ne vitin e 13 ne shqiperi dhe me eksperiencen mbi 40 vjecare ne Greqi HELLENIC UNIQUE HAIR ACADEMY ju mirepret per sezonin e ri te rregjistrimeve gati per nje brez te ri profesionistesh.

Gjithmone nje hap me kohen duke ju ofruar programet profesionale si:

  • Parukeri e pergjithshme e avancuar

  • Estetike e pergjithshme e avancuar

  • Berberi

  • Thonj Teknik

  • Trajtimet e Fytyres

  • Masazheri

  • Vetulla Microblading

  • Qerpike 3D

  • Etj..!

hellenic academy - teory cours

Ju jepet mundesia e te mesuarit teorikisht por dhe te praktikuarit duke ju formuar ne profesionistet e te ardhmes. Ne ju ofrojme nje vizion me ane te seminareve Brenda dhe Jashte shtetit ku nderthuren sekretet e ketij profesionit por dhe teknikat me te reja dhe bashkekohore ne bashkpunim me kompanite e huaja perkrahese te lidhura me kete profesion permendim ketu kompanine “YELLOW ROSE COSMETICS” e perfaqesuar nga ne per ju tashme 3 vite ne tregun shqiptar kompani e cila se fundmi mori cmimin gold per cilesine e produkteve.

 

Jemi krenar per studentet ne te gjithe boten qe punojne e njihen me nje dokumentacion te rregullt internacional duke zgjeruar e forcuar keshtu rrenjet e forta qe kemi hedhur ne kete profesion.

 

Behuni pjese e familjes HELLENIC UNIQUE HAIR ACADEMY, e ardhmja eshte ne duart tuaja, merreni!

SHKOLLA E VETME NE CILESINE E SAJ!

Nxitoni të rezervoni në shkollën tonë, të gjithë ju që mbaruat maturën dhe kërkoni një rrugë për të ardhmen, të gjithë ju që keni bërë një zgjedhje të gabuar kohë më përpara dhe kërkoni diçka më shumë dhe që ju plotëson. Ne jemi për të gjithë ju këtu dhe jo me fjalë por me fakte dhe vepra.

Na Kontaktoni

 

Scan the code